ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15597342
*
nr 1559 7342
Spegel
teak, 99x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 19:59:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 22:20:51
1
500 kr
28/8 08:46:06
2
700 kr
28/8 09:56:05
2
800 kr
28/8 19:10:38
1
800 kr
28/8 19:10:38
2
800 kr (Budbetjänt)
28/8 19:44:49
2
1.000 kr
28/8 19:46:15
3
900 kr
28/8 19:46:15
2
1.000 kr (Budbetjänt)
28/8 19:47:11
3
1.100 kr
28/8 19:53:39
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1559 7342
Spegel
teak, 99x45 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/8 22:20:51 | 1 | 500 kr |
28/8 08:46:06 | 2 | 700 kr |
28/8 09:56:05 | 2 | 800 kr |
28/8 19:10:38 | 1 | 800 kr |
28/8 19:10:38 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
28/8 19:44:49 | 2 | 1.000 kr |
28/8 19:46:15 | 3 | 900 kr |
28/8 19:46:15 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
28/8 19:47:11 | 3 | 1.100 kr |
28/8 19:53:39 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59